завантаження...

Англійські фільми з субтитрами від Ororo

Кількість серіалів
Кількість фільмів
Українські субтитри (але є російські)
Безкоштовний доступ
Ціни на платний доступ

Привіт друзі! Ми добре знаємо на скільки важко дається вивчення англійської мови, а якщо врахувати час потрібний на пошуки різноманітних ресурсів, читання інформації та інструкцій до них (часто на англійській мові), то напевно більша частина новачків вирішить її і не вчити. Тому в нашому  новому розділі на сайті Liuro ми будемо публікувати для вас огляди корисних англо спрямованих ресурсів, а ви прочитавши про них вирішуйте, чи потрібні вони саме вам.

Сьогодні ми познайомимо вас з дуже цікавим сайтом, за допомогою якого можна вивчати англійську мову відпочиваючи.  І не кажіть що це неможливо, як виявилось – це не тільки можливо, а й рекомендовано та неодмінно підтягне ваш словниковий запас. Давайте знайомитись…

Ororo – це сайт, на якому зібрана велика колекція англомовних фільмів та серіалів з субтитрами.

Серед мов, на яких можна переглядати субтитри немає української, але є російська, тому зрозуміти зміст англомовного тексту зможе навіть найменший  українець.

Ororo - це сайт на якому зібрана велика колекція англомовних фільмів та серіалів з субтитрами.

База сайту досить велика, вона складається більш ніж з 400 серіалів та 20 000 серій до них, а також доброї сотні різноманітних фільмів.

Серед серіалів є багато новинок, а також вже легендарні Друзі (Friends), Пуститися берега (Breaking Bad), Сімпсони (The Simpsons) та багато інших серіалів англійською мовою.

Фільми на сайті також різно-тематичні: біографічні, бойовики, вестерни, детективи, документальні, драми, комедії, пригодницькі, сімейні, спортивні, фентезі, трилери та інші.

Переваги та ціни сервісу Ororo

Головна перевага сервісу полягає в його частковій безкоштовності. Тобто ви можете цілком безкоштовно дивитися фільми протягом години на день. Якщо ж ви бажаєте дивитися фільми довше, вам потрібно буде зареєструватися та отримати Premium доступ. Нижче ми долучаємо інформацію по актуальних цінах:

цінник сервісу Ororo

Тепер коротко текстом та в гривнях, з підсумком трат на місяць:

  • 1 місяць – 4 євро (105 грн)
  • 3 місяці – 10 євро (260 грн / 86 грн на місяць)
  • 6 місяців – 18 євро (470 грн / 78 грн на місяць)
  • 12 місяців – 32 євро (840 грн / 70 грн на місяць)

Для людей, які хочуть за допомогою сервісу дивитися улюблений серіал кілька разів на тиждень, години на день більш ніж достатньо. Безсумнівно, що такий спосіб збільшення словникового запасу з англійської мови є одним з найефективніших, тому що під час перегляду наш мозок сконцентрований на прийнятті інформації, ми ж улюблений серіал чи кіно дивимось, а не вчительку на уроці слухаємо :-) .

Як вмикати потрібний переклад субтитрів?

Після вибору відповідного фільму відкривається вікно з програвачем. У всі фільми та серіали субтитри вже завантажені, тому вам не потрібно шукати відповідний переклад, просто переключаєтесь на потрібну мову і все. Подивитись доступні мови можна ось тут (натисніть на іконку «діалогу» біля регулятора гучності):

Як вмикати потрібний переклад субтитрів на ororo

Ви завжди можете призупинити фільм та перевірити переклад потрібного вам виразу.

Висновок

На сьогоднішній день аналогів сайту Ororo не так то й багато. Він підходить як для новачків так і для тих, хто вже має базу знань з англійської. Він пропонує як безкоштовний так і платний пакет за досить символічну ціну. Тому якщо ви ще не дивилися англійські фільми з субтитрами, спробуйте це зараз, ми впевнені що вам це сподобається! Даємо посилання на цей ресурс: Ororo.tv

Оцініть, будь ласка, статтю:

Друзі, ми завжди намагаємось максимально якісно подавати матеріали на нашому сайті, і маємо надію, що в нас це виходить. Приділить секунду свого часу, та оцініть нашу роботу, щоб ми могли побачити Вашу думку. Якщо у Вас є зауваження або пропозиції стосовно статті, залиште їх в коментарях.

4.6
Загальний рейтинг: 4.6 (132 Голосів)
Sending
завантаження...

Отримуйте інформацію про публікацію нових матеріалів на свій email:
2 коментарі
  1. avatar Вікторія 15.03.2016
  2. avatar Дмитро 30.04.2017

Залишити коментар

Ваша імейл адреса не буде опублікована.