Привіт, друже!

Якщо шукаючи будь-яку інформацію про англійську мову, ти випадково потрапив на наш сайт – тоді сьогодні нам з тобою пощастило!

Liuro!

Адже Liuro – це безкоштовний віртуальний портал для вивчення англійської мови.

————————————————————————————————————–

Коротко про Liuro. Даний портал надає інформацію двох типів: для тих, хто має певні знання та хоче глибше розібратись в специфіці англійської мови, а також для тих, хто на початку цього шляху. Уроки на сайті написані українською мовою, що на сьогодні не так часто зустрічається в україномовному Інтернеті. Крім того, кожен урок супроводжують жартівливі комікси, що дозволяє розбавити серйозну атмосферу сухої теорії.

Для зручності використання, уроки на сайті Liuro поділені на розділи. Якщо потрібно підтягнути теоретичні знання, завітай в розділ Граматика. Тут ти знайдеш повну інформацію стосовно часів, частин мови, правопису в англійській мові. Тобто ти можеш знайти конкретні відповіді на конкретні запитання. Якщо метою є збільшення лексичного запасу – тоді тобі у розділ Словник. Тут зможеш запам’ятати слова та фрази, котрі потім обов’язково стануть в нагоді у розмові з англомовними друзями. Хочеш спробувати себе на практиці? Тоді тобі у Вправи, де можна перевірити отримані знання. Якщо залишиться час та бажання, завітай у розділ Texts. Там знайдеш тексти англійською мовою на різні теми, а ще знайти для себе цікаву та корисну інформацію. 

Побажання, пропозиції та запитання можеш залишати у коментарях. Якщо ж у тебе виникли якісь проблеми, завітай на Форум. Там тобі допоможуть читачі нашого блогу або команда Liuro.

Можеш підписатись на RSS – це дозволить тобі бути на зв’язку з Liuro. Також функціонує група Вконтакті – http://vk.com/liuro та Твіттер від нашої команди. Щоб отримувати інформацію про свіжі публікації на свій мейл, скористайся формою підписки нижче

Що дає тобі Liuro. Ти зможеш не тільки ознайомитись з основними граматичними категоріями, а і пірнути глибше: дізнатись всі можливі правила та винятки (що на кожному кроці зустрічаються у хащах англійської граматики), зрозуміти отримані знання на прикладах та поясненнях до них, а також завдяки добре систематизованому матеріалу швидко та зручно знайти все необхідне. Крім того, сайт пропонує поповнити твій словниковий запас: слова, сленг, ідіоми, цитати, найчастіше вживані фрази – це все можна знайти на сторінках інтернет-журналу Liuro!

Більшість людей думають, що вивчення англійської мови – це надзвичайно важка, коштовна та довга справа. Проте, якщо заглянути глибше, кожна мова – це інша культура, стиль побуту та відпочинку, манери поведінки, реакція на ситуацію. Тому вчити іноземні мови – це цікаве заняття, особливо якщо на допомогу тобі приходить чудовий путівник – портал Liuro.

Маю надію, що наш сайт стане приємним та цікавим вчителем. Успіхів кожному! ;) 

З повагою, команда Liuro