Відповідь до Завдання 12. Тематика: транспорт

В завданні потрібно було заповнити таблицю так, щоб кожному з наданих видів транспорту підходила дія, записана у лівій частині таблички.

Давайте перевіряти як ви справились з цією вправою!

Отже, правильна відповідь:

 

BUS

CAR

TRAIN

BICYKLE

MOTORBIKE

PLANE

fly

no

no

no

no

no

yes

catch/miss

yes

no

yes

no

no

yes

ride

no

no

no

yes

yes

no

drive

yes

yes

yes

no

no

no

get on/off

yes

no

yes

yes

yes

yes

get into/out of

no

yes

no

no

no

no

 

Цікава інформація!

Що ми зазвичай розуміємо під терміном транспорт? Перше, що приходить в голову – це сукупність певних засобів, призначенням яких є переміщення людей та їх багажу з одного місця в інше. Але не всі знають, що це слово широко використовується в деяких науках. Ось наприклад, чи часто ви чуєте про «транспортні феномени», вивченням яких займається фізика? Чи коли-небудь траплялась вам інформація, що транспорт – це рух іонів або молекул крізь клітинні мембрани чи через циркуляцію крові (як стверджує біологія)? У інформатиці та електромеханіці термін «транспорт» означає переміщення сигналів та інформації, а також описує певні мережні протоколи.

 

Повернутись до Завдання 12

  Копіювання матеріалу заборонено. © 2013 «Liuro»

Оцініть, будь ласка, статтю:

Друзі, ми завжди намагаємось максимально якісно подавати матеріали на нашому сайті, і маємо надію, що в нас це виходить. Приділить секунду свого часу, та оцініть нашу роботу, щоб ми могли побачити Вашу думку. Якщо у Вас є зауваження або пропозиції стосовно статті, залиште їх в коментарях.

5.0
Загальний рейтинг: 5.0 (2 Голосів)
Sending

Отримуйте інформацію про публікацію нових матеріалів на свій email:

Залишити коментар

Ваша імейл адреса не буде опублікована.